SZOK: Lisy krzyżują się z Wilkami!!!

WPIS POCZYNIŁ: Redaktor Wallson | DATA: 5 Grudzień 2010 | Liczba Komentarzy do tego wpisu: 13

Wydawałoby się, że natura jest nieomylna i rządzi się swoimi prawami. Do tej pory sądzili, że Wilki są synonimem siły i  zawziętości. Ale zacznijmy od początku… ;)

Lis - 77 Mazowiecka Drużyna HarcerskaLis – nazwa zwyczajowa oznaczająca drapieżnego ssaka z rodzaju Vulpes, najczęściej stosowana w odniesieniu do gatunku Vulpes vulpes, w języku polskim zwanego lisem pospolitym, lisem rudym lub, po prostu lisem. Lis w kulturze polskiej to ikona przebiegłości i chytrości a także zdrady. Na gruncie naszej drużyny Lis to nic innego, jak kobita, obiekt żeński, na który trzeba uważać, z którym trzeba się mieć na baczności. Od zarania dziejów Zastęp I w 77 Mazowieckiej Drużyny Harcerskiej był kojarzony z Lisami. Zastęp I tym samym przejmował wszelkie cechy (dobre i złe) które były kojarzone z Lisami.

Wilk - 77 Mazowiecka Drużyna HarcerskaWilk (syn. wilk szary, Canis lupus) – gatunek ssaków z rodziny psowatych, rzędu drapieżnych. Zamieszkuje lasy, równiny, tereny bagienne oraz góry. Potrzebuje, jako gatunek o skłonnościach terytorialnych, dużych przestrzeni. Na terenach, których występuje jest głównym rywalem lisa, bezpośrednio rywalizuje z nim. W naszej drużynie Wilki zawsze rywalizowały z Lisami zawsze, za wszelką  cenę starając się udowodnić swoją wyższość. Tak nam (Zastępowi LXXVII Mamuty)  przynajmniej do tej pory się wydawało. To co zobaczyliśmy na dzisiejszej zbiórce spowodowało, że oczy wyszły nam z orbit. Jakie Wilki? Jaki ssak drapieżny? Gdzie ta rywalizacja z Lisami?

Miejmy nadzieję, że to co zobaczyliśmy na dzisiejszej zbiórce to jakiś wybryk natury, czy anomalia spowodowana pogodą ;) Wilki bratają się z Lisami… a nawet zniżają się  do żenująco niskiego poziomu zabiegając o ich względy. Gdzie ta legendarna waleczność i wytrzymałość, kiedy dowodzący stadem daje przykład słabości? Patrząc na to wszystko jesteśmy zażenowani… i jednogłośnie całym zastępem Mammutów jesteśmy za przesunięciem całego składu Wilków do zastępu Lisów. W końcu krzyżują się między sobą i w sumie niewiele (albo i wcale) różnią się od siebie. Panowie!!! jeżeli mam być szczery wstyd! Słowa uznania dla Opała, Ąckiej i Żabci (w leginsach!!!!), którym żadne trudy na sankach (zimno, mokro) nie były straszne, bura dla Laski i Stegiena którzy pokazali że klasy im brakuje.

 1. Opałek pisze:

  Wally jesteś genialny xD
  Dostanie Ci się od Magdy ;D

 2. Redaktor Wallson wallson pisze:

  Już poprawiłem Opałku. Drobiazg do którego pijesz nie zmienia stanu faktycznego, Wilki to… ;)

 3. żabcia pisze:

  właśnie!
  Żabcia w LEGINSACH dała radę, mwahahaha:D
  Wilki się staczają…:D

 4. Redaktor Wallson wallson pisze:

  Na najbliższy kulig Wilki przyniosą tylko sanki (żeby inni mieli na czym pojechać), zaś sami zapakują się do specjalnie podstawionego samochodu z ogrzewaniem. Wilk przecie nie może się zmęczyć i zmarznąć.

 5. Opałek pisze:

  Wally po prostu przyznaj nam racje, że jesteśmy lepsze ;]

 6. Redaktor Wallson wallson pisze:

  Na tej zbiórce pokazałyście, że macie więcej woli walki.

 7. Góral pisze:

  O madafaka to tak sie o nas pisze xd
  Ej ale mnie nie było, jak bym był to bym ci pokazał co to znaczy „saneczkarstwo” ;)

 8. Redaktor Wallson wallson pisze:

  Chłopaki… zmyjcie hańbę przy najbliższej okazji ;)

 9. Góral pisze:

  Zmyjemy ,Zmyjemy ;)

 10. Kanon pisze:

  Lisy pokazały klasę!!!….proponuję przemianować zastęp IV Wilki na zastęp IV LESZCZE ;)

 11. Malysz Malysz pisze:

  dobrze gada, polać mu! :P

 12. Ryfa pisze:

  Nie bez przesady mieli gorszy dzień i nie mieli pełnego składu a Lisy zawsze były mocne to żadna nowość xD :)

 13. Góral pisze:

  Chociaż ryfa po naszej stronie :D