The Best of Szklana Huta 2015

WPIS POCZYNIŁ: Redaktor Wallson | DATA: 12 Sierpień 2015 | Liczba Komentarzy do tego wpisu: 4
Obóz Szklana Huta 2015 - 77 Mazowiecka Drużyna Harcerska

Obóz Szklana Huta 2015 – 77 MDH

Obóz drużyny to moment wyjątkowy… 24 godziny na dobę jesteśmy ze sobą, a do tego czas spędzamy bardzo intensywnie. W tym czasie dzieje się wiele, bardzo często śmiesznych rzeczy ;) Jak zapamiętaliście Obóz Szklana Huta 2015??? Weźcie udział w obozowej ankiecie i spróbujcie wybrać nasze najlepsze akcje, wpadki oraz żarty. Wystarczy zaznaczyć maksymalnie 5 opcji a następnie kliknąć „Głosuj”. W komentarzu pod panelem do głosowania możecie w kilku słowach uzasadnić swój wybór, ew. zaproponować inne ciekawe zdarzenia ;) Zapraszamy!

 

[poll id=”12″]

 1. Redaktor Wallson wallson napisał(a):

  Moim liderem mimo wszystko będzie chyba teleportacja Kakadu i jego powrót do zastępu w podskokach.

 2. chmurson napisał(a):

  Dla mnie bezapelacyjnie wygrywa Boguś Bus.Uwielbiam sprawiać ludziom przyjemność. Uśmiechnięte ryłki pasażerów busa – bezcenne. Po drugiej stronie,jako antyfajne – to Drwal bez młodzika – sorry nie ogarniam tego. Ogólnie obóz wg mnie bardzo fajny,chociaż to nie ja, a Wy powinniście to oceniać. Dziękuję Wam wszystkim za stworzenie fantastycznej atmosfery. Jeśli 77-ma bedzie nadal podążać w tym kierunku, to będziemy się przybliżać do najlepszych lat jej działalności (1984-1987). Serdeczne podziękowania dla Mammutów, bez których to wszystko nie byłoby możliwe. Gratuluję „krzyżowcom”, tropicielkom, ochotniczkom i młodzikom. Od września wracamy do ciężkiej, harcerskiej pracy. Razem możemy przenosić góry! Czarny!

  • Redaktor Wallson wallson napisał(a):

   Młodzi uczestnicy obozu mogą sobie nie zdawać sprawy bo nie mają punkt odniesienia… jest to jednak jeden z najlepszych obozów jakie pamiętam. Może obóz z 1998 w Zbicznie, może jeszcze obóz wędrowny z 2011… trzeba jednak przyznać że w tym roku było genialnie.

   Niech Wam tylko nie zabraknie wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i doświadczenia. Mamy już w tej chwili naprawde fajną ekipę z bardzo mocnym trzonem w postaci młodzików i ochotniczek. We wrześniu do boju!