Euro 2016 – zbiórka sportowa

Zbiórka (12.06) to było istne sportowe szaleństwo ! Spotkaliśmy się o godzinie 10.00 na Jarmar Arenie , czyli naszym drużynowym boisku. Gościnnie na zbiórce pojawiła się zaprzyjaźniona drużyna harcerska – 4DH z Żyardrowa.

Pełni zapału i energii nie mogliśmy się doczekać kiedy rozpocznie się wielka gra. Gdy wszyscy już przybyli , Małysz podzielił nas na 4 drużyny, które wzięły udział w rozgrywkach piłki nożnej w dwóch kategoriach – młode wilki i stare konie :)  Krótka rozgrzewka w wykonaniu Śliwka i Hajdiego i już mogliśmy przystąpić do gry.  Odbyły się 4 mecze trwające 20 minut oraz jeden mecz dogrywkowy “do pierwszego gola” ;). Pogoda na takie rozgrywki była świetna. Jak zwykle uśmialiśmy się do łez , niektórzy naprawdę nadają się do Polskiej reprezentacji! :) Udało się zagrać kilka naprawdę dobrych strzałów. Wszyscy grali zespołowo i dawali z siebie wszystko. Najwięcej wygranych meczy miała drużyna Wizjera w składzie : Ałycza , Pestka , Gustlik , Kakadu , Ossa. To właśnie oni wygrali te rozgrywki. Jeszcze chwila relaksu przy ognisku i pomału zbieraliśmy się do domu. Dobrze było się poruszać i poganiać za piłką :).  Jeszcze kilka takich treningów i następne Euro będzie nasze!

Na zbiórce byli : Chmura , Śliwek , Hajdi , Bzyku , Małysz, Ałycza , Pestka , Mocher , Wichura , Wilku , Szeryf , Luby , Haski , Grożen , Gwiazda , Drwal , Wizjer , Gustlik , Puma , Kakadu , Huragan oraz skład z 4DH z Żyrardowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *