Niedziela w Bazie Bieganów

77 Mazowiecka Drużyna Harcerska - Baza BieganówO tak ciekawej niedzieli, w tak ciekawej scenerii nasza drużyna pewnie bardzo długo jeszcze będzie wspominać :) Dzięki uprzejmości właścicieli Bazy Bieganów udało nam się zorganizować kilkugodzinną zbiórkę, podczas której chyba nikt z nas się nie nudził, a wielu harcerzy pewnie trochę pozazdrości ;) Przygoda w Bazie Bieganów dodatkowo miała wspaniałą jesienną oprawę, którą można oglądać zarówno na naszym filmie jak i załączonych zdjęciach.

Po dotarciu na miejsce nasi harcerze zostali podzieleni na cztery rywalizujące ze sobą drużyny, a do zdobycia było 40 punktów. Każda z drużyn musiała wykazać się umiejętnością celnego strzelania z łuku, skutecznego zbijania dosyć nietypowych kręgli, sprawnej jak i precyzyjnej jazdy na quadach oraz trzymania nerwów na wodzy podczas przeprawowej jazdy samochodem terenowym. Zbiórka w Bazie Bieganów podsumowana została przemiłym ogniskiem z pieczeniem kiełbasek oraz ziemniaków.

Z całego naszego harcerskiego serca dziękujemy właścicielom Bazy Bieganów za użyczenie swojego sprzętu do naszych zabaw, poświęcenie cennego (prywatnego) czasu… a przede wszystkim za ogromną chęć pomagania nam harcerzom :)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *