Nowi harcerze w 77MDH

77 Mazowiecka Drużyna HarcerskaWrzesień tradycyjnie jest dla nas miesiącem początkiem pracy harcerskiej, jak również poszukiwania nowych śmiałków, którzy chcą spróbować harcerskiego życia razem z naszą ekipą. Rok 2013 nie odbiegał w jakiś znaczny sposób od lat ubiegłych… z początkiem września pojawiliśmy się w Szkole Podstawowej nr. 7 oraz Szkole Społecznej (przy ul.Armii Krajowej). Wykorzystaliśmy dosyć ładna pogodę i 8.09.2013 odbyła się pierwsza ze zbiórek naborowych. Efekt był nadspodziewanie dobry, pojawiło się około 20 nowych osób, a co ciekawe… tydzień później mimo mizernej pogody jeszcze więcej :) A więc dwie zbiórki naborowe za nami, przed nami zbiórka sportowa i rajd w Jaktorowie. Aby uporządkować plan spotkań na najbliższe tygodnie:

  • Niedziela (22.09.2013) spotykamy się o godz. 10:00 przed Szkołą nr.4 – zabieramy ze sobą stroje sportowe (jak na WF), czyli szorty, dres, buty sportowe, białą i żółtą koszulkę t-shirt, coś do picia.
  • Piątek (27.09.2013) spotykamy się o godz. 18:00 przed Szkołą nr.4 – jedziemy na rajd do Jaktorowa. W sprawie rajdu zostanie zorganizowane spotkanie organizacyjne, na którym odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy wszystkim szczegóły wyjazdu. Rajd potrwa do niedzieli, wrócimy do domów około godziny 15:00. Całkowity koszt rajdu wyniesie około 25zł.
  • Niedziela (06.10.2013) spotykamy się o godz. 10:00 przed Szkołą nr.4 – na tą niedzielę planujemy zwykłą leśną zbiórkę, a więc ubieramy się raczej na ciemno, w rzeczy które można ubrudzić (adekwatnie do pogody), na nogi zakładamy buty które nie przemoczą się po przejściu pierwszych 100 metrów (adidasy i tenisówki odpadają). Najlepiej założyć buty których zazwyczaj się używa w zimę… nieprzemakalne, nad kostkę.

 

Przypominamy, że wszystkie informacje o zbiórkach, wszelkie newsy i informacje znajdziecie na naszym profilu facebook oraz w kalendarzu naszej drużyny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *