Obóz Drużyny 2014 – zapowiedź

Obóz Drużyny 2014 - 77 Mazowiecka Drużyna HarcerskaNajwyższa pora już, aby rozpocząć planowanie naszego letniego wypoczynku. Wszelkie najważniejsze sprawy, jak miejsce czy termin zostały już dograne, formalności zostały dopełnione, czas więc, abyście o szczegółach dowiedzieli się WY :) Zależy nam bardzo, aby frekwencja naszych harcerzy była na obozie jak najbliższa 100% , bo obóz to zabawa i wypoczynek… ale też okazja do lepszej integracji w zastępach i szansa do nauczenia się wielu pożytecznych rzeczy. Jak pokazuje nasze doświadczenie, w czasie 10 dni obozu harcerz jest w stanie nauczyć się więcej harcerskiego rzemiosła, niż w ciągu całego roku spotkań na zbiórkach. Prośba więc do Was, abyście nie zastanawiali się ani chwili czy na obóz jechać… prośba też do Waszych rodziców, aby wyjazd na obóz Wam umożliwili. Drużyna zaś zrobi wszystko, abyście się na tym obozie nie nudzili, a do domu przywieźli masę wspomnień. W 2011 roku 77MDH była na obozie wędrownym w górach, 2012 i 2013 rok to obozy w Okartowie nad mazurskim jeziorem Tyrkło. Czas chyba na zmiany, dlatego w tym roku pojedziemy nad morze!

 

Szczegóły dotyczące obozu:

 

  • Data wyjazdu: 01.08.2014 (piątek) – 10.08.2014 (niedziela)
  • Miejsce: Baza Obozowa “Róża Wiatrów” w Szklanej Hucie – położona nad morzem w trójkącie pomiędzy miejscowościami Choczewo, Lubiatowo, Białogóra. Właścicielem jest Hufiec Lębork.
  • Przybliżony koszt obozu : 500zł (przejazd, zakwaterowanie, pełne wyżywienie). Koszt może być jeszcze poddany drobnej korekcie.
Szklana Huta - 77 Mazowiecka Drużyna Harcerska
Szklana Huta – obozowisko
Szklana Huta - 77 Mazowiecka Drużyna Harcerska
Szklana Huta – kąpielisko
Szklana Huta - 77 Mazowiecka Drużyna Harcerska
Szklana Huta – obozowisko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *