XI Rajd Szlakami Walk Grupy Kampinos AK

Rajd pieszy szlakami walk Grupy Kampinos AK organizowany jest już po raz jedenasty, celem oddania hołdu poległym żołnierzom Grupy “Kampinos”, której imię nosi Hufiec ZHP Jaktorów będący organizatorem rajdu. Jak co roku chcielibyśmy zaprosić wszystkie środowiska harcerskie i szkolne do udziału w rajdzie i oddania hołdu poległym, poznania historii i dobrej zabawy w harcerskim gronie. Czuwaj! Sztab Rajdu.

 

 

 

 

 

Regulamin Rajdu:

1. Rajd rozpoczyna się 23.09.2011 w godz. 18:30 – 19:00 w Międzyborowie i kończy się apelem po obowiązkowej polowej Mszy św. (być może z udziałem Prezydenta RP) około 12:00 w dniu 25.09.2011 na cmentarzu w Budach Zosinych.

 

2. W rajdzie mogą brać udział patrole, zastępy i drużyny harcerskie oraz reprezentacje szkół, maksymalnie 12 osobowe, minimum 5 osobowe (w tym opiekun).

 

3. Każda grupa musi mieć pełnoletniego opiekuna, który jest normalnym uczestnikiem rajdu.

 

4. Każda grupa musi mieć wykupione ubezpieczenie obejmujące wszystkich uczestników, zaś opiekun posiadać dowód zawarcia policy, lub jej numer i zakres.

 

5. Wpisowe za rajd wynosi 15 zł i obejmuje gorący posiłek, noclegi i znaczek pamiątkowy.

 

6. Zgłoszenia na rajd można dokonywać pod numerem telefonu: 696 870 609 lub za pomocą poczty elektronicznej: rajd_ak@wp.pl Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko opiekuna, ilość osób i średnia wieku uczestników. Patrole spoza Hufca ZHP Jaktorów są zobowiązane do uzyskania zgody rodzimej Komendy Hufca na udział w rajdzie. Przy zgłoszeniu pobierana będzie przedpłata, która podlegać będzie zwrotowi w terminie do dnia 15.09.2011 Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 11.09.2011

 

7. W czasie trwania rajdu obowiązują stroje partyzanckie.

 

8. Każdy uczestnik rajdu powinien posiadać: menażkę lub inne naczynie na obiad, śpiwór i karimatę oraz (obowiązkowo) buty na zmianę, pełne umundurowanie, a ponadto ekipy powinny mieć ze sobą podstawowy sprzęt pionierski oraz co najmniej jedną kompletną apteczkę pierwszej pomocy.

 

9. Każda ekipa ma za zadanie przygotować stroje właściwe dla oddziałów partyzanckich Grupy AK Kampinos (obowiązkowa biało-czerwona opaska na ramię).

 

Ściągnij Regulamin Rajdu

One thought on “XI Rajd Szlakami Walk Grupy Kampinos AK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *