Robert Kasprzycki zagra na HRR!

Robert Kasprzycki - Harcerski Rajd Radziejewski
Robert Kasprzycki – fot. Magda Świtek

Harcerski Rajd Radziejewski robi kolejny krok w przód zapraszając w tym roku na sobotni, rajdowy koncert gwiazdę z najwyższej półki. Głos ludu został wysłuchany, dlatego też z dumą ogłaszamy, że podczas najbliższej edycji Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego zagra Robert Kasprzycki! Sądzimy, że niewielu jest w Polsce harcerzy, którzy nie znają takich piosenek Roberta Kasprzyckiego jak “Niebo do wynajęcia” , “Zapiszę śniegiem w kominie” , “Zielone szkiełko” czy “Światopogląd”. Wymienione tytuły są jednymi z najczęściej granych piosenek przy naszych harcerskich ogniskach, to hity, które potrafi chyba zaśpiewać każdy z nas.

Robert Kasprzycki to jeden z najbardziej znanych reprezentantów polskiej piosenki autorskiej i już na debiutanckiej płycie „Niebo do wynajęcia” dowiódł, że potrafi swą twórczością zainteresować także odbiorców nie będących fanami tego gatunku. Do tej pory na swoim koncie posiada 3 płyty: “Niebo do wynajęcia” , “Światopogląd” , “Piosenki i nie” zaś nad czwartą aktualnie pracuje. Płyty swoją drogą… jednak prawdziwą moc Kasprzyckiego oddają dopiero koncerty. To w kontakcie z żywą publicznością, Kasprzycki najpełniej emanuje niezwykłą charyzmą – niespożyta energia, feeling i poczucie humoru, sprawiają, że kontakt z widzami jest zarazem natychmiastowy i długofalowy, kto bowiem był raz na koncercie Kasprzyckiego niemal zawsze wraca. Mieszanka muzycznych żartów, inteligentnych prowokacji, zabaw z publicznością i solidnego grania, sprawia, że jego koncerty stają się naprawdę niezapomnianym przeżyciem. Nie inaczej będzie w naszej Harcerskiej Operze Leśnej, do której już dziś na koncert Roberta Kasprzyckiego zapraszamy.

 

Tak jak ogłaszaliśmy wcześniej, rajd odbędzie się w terminie 13-15 czerwca 2014, w Lasach Radziejowickich niedaleko Żyrardowa. Zapraszamy w sobotni wieczór (14 czerwca 2014) wszystkich byłych i obecnych harcerzy 77 Mazowieckiej Drużyny Harcerskiej. Przy okazji rajdu będziemy świętowali 30-to lecie reaktywacji 77MDH i 85-cio lecie powstania drużyny… będzie okazja powspominać stare dobre czasy :) Liczymy na Waszą obecność! Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy, poinformujemy o szczegółach: kontakt @ 77mdh.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *