Zbiórka Lisów i Jednorożców

12312140_1766662776887430_606175765_nW ubiegłą niedzielę (29.11) odbyła się zbiórka organizowana przez Zastęp I Lisy.  Rozpoczęła się ona o godzinie 10:30 na Skarpie, a jej tematem przewodnim był punkt 8 prawa harcerskiego, który mówi, że: ,, Harcerz jest zawsze pogodny”. Na trasie na zastępy czekały takie konkurencje jak: poradzenie sobie z osobą ranną (psychicznie i fizycznie), wyznaczenie azymutu czy rozpalenie ogniska takiego jak pagoda. Niektórzy pochwalili się także swoimi umiejętnościami wokalnymi. Na drodze można było spotkać także jednorożca…. ;). Zastępy poradziły sobie bardzo dobrze z zadaniami świetnie się przy tym bawiąc. 

Zastępem który poradził sobie najlepiej był Zastęp Mammutów! Gratulujemy ;) Drugie miejsce zajął Zastęp Niedźwiedzi , trzecie miejsce Zastęp Żbików i ostatnie miejsce Zastęp Wilków. Mamy nadzieję, że zbiórka się podobała i z niecierpliwością czekamy na zbiórki kolejnych zastępów. 

Na zbiórce byli : Chmura , Śliwek , Bzyku , Kanon , Bonku , Pestka , Wichura , Wilku , Bojka , Niko , Mocher , Grucha , Kuzi , Luby, Dudek , Gustlik , Wizjer , Puchacz , Huragan , Sir , Kasa , Pikaczu , Kakadu , Drwal, Gajaszek , Puma . 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *