1% – apel do rodziców i przyjaciół

1% dla harcerzy 77MDHDrodzy rodzice naszych harcerzy, przyjaciele, miłośnicy 77MDH!!

Chcielibyśmy zwrócić się do Was z ogromną prośbą. Zbliża się okres rozliczeń finansowych za 2020 rok, a więc czas kiedy można zadecydować komu przekazać 1% swojego podatku. ZHP jest jedną z wielu organizacji pożytku publicznego, dzięki czemu możliwe jest wsparcie naszych działań statutowych. Aktualne przepisy pozwalają przekazać pieniądze konkretnej jednostce, a więc każda kwota przez Was przekazana, trafi dokładnie do nas.

Wspomóżcie nas swoim 1% … ten drobny gest może bardzo wspomóc naszą harcerską służbę! Nie jest to ani problematyczne, ani pracochłonne wystarczy przy okazji rozliczeń wpisać w deklarację PIT odpowiedni nr KRS oraz cel szczegółowy 1%  Liczy się dla nas każdy grosz :) Dzięki 1% jesteśmy w stanie utrzymywać nasz sprzęt i kupować następny… aby nasze zbiórki były ciekawe i bezpieczne. 1% dla naszej drużyny to także dofinansowania do biwaków, obozów, umundurowania i wszelkich działalności 77MDH. 1% Waszego podatku to bezpośrednie wsparcie i dofinansowanie naszych wspaniałych harcerzy.

Podczas ostatniej zbiórki rozdaliśmy naszym harcerzom specjalne ulotki, na których można znaleźć wszystkie potrzebne dane, ale na wszelki wypadek wzór jak wypełnić PIT prezentujemy poniżej:

Numer KRS: 0000291419     Cel szczegółowy: Hufiec ZHP Jaktorów – 77 MDH

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *