Harcerska wiosna 77MDH

77 Mazowiecka Drużyna HarcerskaWielkimi krokami zbliża się wiosna, czyli jeden z najbardziej intensywnych okresów w roku dla 77MDH. Wiosna to czas kiedy intensywnie się szkolimy, pogłębiamy wiedzę, zdobywamy sprawności, jak również zajmujemy się organizacją Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego. Za trzy tygodnie planujemy wyjazd do Młodzieszyna na „Biwak Wiosenny”, podczas którego wielu młodych harcerzy naszej drużyny podczas „biegu na stopień” będzie miało okazję zdobyć swój pierwszy wymarzony stopień harcerski (młodzik/ochotniczka).

Równolegle szkolimy w naszej drużynie kolejnych instruktorów oraz ratowników medycznych, z których wszyscy będziemy mieli dużo pożytku. Dobiega końca też kilka prób na naramiennik wędrowniczy, dzięki czemu nasz Zastęp Wędrowniczy – VII „Żubry” będzie mógł działać jeszcze sprawniej i wydajniej.

A oprócz tego w najbliższym czasie czeka nas sporo zbiórek drużyny i zastępów :) W najbliższy weekend (13-15.03.2020) spotkamy się właśnie w gronie zastępów, aby ćwiczyć przed Biwakiem Wiosennym, dobrze się bawić i miło spędzić czas w gronie zastępów. Na tą zbiórkę wszystkie zastępy mają jedno zadanie ;) Zrobić 3 jak najbardziej odjechane zdjęcia dokumentujące zbiórkę! Później ze zdjęć wszystkich zastępów zrobimy jedną wspólną galerię :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *