Instruktor Godny Naśladowania

Gala “Instruktor Godny Naśladowania”

Za nami gala “Instruktor Godny Naśladowania” organizowana przez Chorągiew Mazowiecką ZHP. W tym roku na gali Hufiec Jaktorów reprezentowała dwójka instruktorów phm Elżbieta Woźniak (Zastępca Komendanta Hufca) oraz nasz drużynowy phm Mariusz Gmurek „Chmura”

 

Instruktor Godny NaśladowaniaW dniu 18 września 2021 r. podczas 29 Dni Chorągwi Mazowieckiej w Mińsku Mazowieckim odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek z lat 2020 i 2021. Cel wydarzenia to promowanie i wyróżnienie instruktorów ze środowisk harcerskich, którzy mieli w minionych latach istotny, pozytywny wpływ na funkcjonowanie hufca. Nasi nominowani Instruktorzy wyróżniają się bardzo dużym zaangażowaniem w życie społeczności harcerskiej, chęć niesienia pomocy młodszym podopiecznym, kreatywność organizowania Naszego codziennego istnienia. Nie pozostają obojętni w żadnym polu harcerskiego życia i za to jesteśmy im wdzięczni i chcemy aby byli wzorami do naśladowania.

Z Hufca Jaktorów nominowani zostali w roku 2020 dh. phm Mariusz Gmurek (ze względów pandemicznyh galę rokodwołano), a w 2021 roku dh. phm Elżbieta Woźniak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *