Instruktor Godny Naśladowania – 2020 & 2021

Instruktor Godny Naśladowania
Odznaka IGN

Za nami gala “Instruktor Godny Naśladowania” organizowana przez Chorągiew Mazowiecką ZHP. W tym roku na gali Hufiec Jaktorów reprezentowała dwójka instruktorów phm Elżbieta Woźniak (Zastępca Komendanta Hufca) oraz nasz drużynowy phm Mariusz Gmurek „Chmura”

W dniu 18 września 2021 r. podczas 29 Dni Chorągwi Mazowieckiej w Mińsku Mazowieckim odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek “Instruktor Godny Naśladowania” z lat 2020 i 2021. Cel wydarzenia to promowanie i wyróżnienie instruktorów ze środowisk harcerskich, którzy mieli w minionych latach istotny, pozytywny wpływ na funkcjonowanie hufca. Nasi nominowani Instruktorzy wyróżniają się bardzo dużym zaangażowaniem w życie społeczności harcerskiej, chęć niesienia pomocy młodszym podopiecznym, kreatywność organizowania Naszego codziennego istnienia. Nie pozostają obojętni w żadnym polu harcerskiego życia i za to jesteśmy im wdzięczni i chcemy aby byli wzorami do naśladowania.

Wśród nich instruktorami z Hufca Jaktorów nominowani zostali w roku 2020 dh. phm Mariusz Gmurek (ze względów pandemicznyh galę rokodwołano), a w 2021 roku dh. phm Elżbieta Woźniak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.