Komunikacja w drużynie

77 Mazowiecka Drużyna Harcerska - Hufiec ŻyrardówZa nami pełen przygód wrzesień, przed nami nie mniej interesujący październik i listopad. Na pewno postaramy, abyście się nie nudzili na zbiórkach… a powoli zaczniemy zaczniemy też uczyć Was „harcerskiego życia”. Już w najbliższy łykend czeka nas „Święto Hufca Żyrardów”. Będziecie mieli okazję zobaczyć jak wyglądają inne drużyny harcerskie, a także wziąć udział w grze terenowej przygotowanej przez inną ekipę. Uprzedźcie rodziców, że najbliższa zbiórka potrwa trochę dłużej niż zwykle i skończy się w okolicach godziny 15-16. Szczegóły jak zwykle znajdziecie w naszym kalendarzu. Za trochę ponad miesiąc planujemy kolejny wyjazd naszej drużyny, w miejsce które odwiedzamy zwykle o tej porze roku. W trzeci bądź czwarty łykend listopada pojedziemy w okolice Młodzieszyna i Wyszogrodu w piękne Lasy Młodzieszyńskie do dawnej szkoły podstawowej w Starych Budach.

 

77 Mazowiecka Drużyna Harcerska - Hufiec ŻyrardówPrzypominamy też o ważnej sprawie jaką jest komunikacja z Wami. Temat ten był poruszany na ostatniej zbiórce i prosimy wszystkie nowe osoby, aby się do niego dobrze przyłożyły. 77MDH jak każda drużyna jest podzielona na zastępy… jak wygląda ten podział możecie sprawdzić w tej zakładce. Każda z nowych osób wstępnie została przydzielona do któregoś zastępu, i w ramach tego zastępu będzie działać. Aby zastęp mógł się komunikować, w ramach strony założyliśmy forum drużyny. Zarejestrujcie się koniecznie na tym forum, bo bardzo to się Wam przyda. Przy rejestracji wybierzcie taki login, jak jest Wasz pseudonim… admin forum zaś przydzieli Wam dostęp do właściwego (tajnego) forum zastępu.

Ważnym kanałem komunikacji, informacji o zbiórkach, wydarzeniach jest profil facebook naszej drużyny. Jeżeli ktoś z nowych osób ma konto na facebook’u namawiamy do lajkowania naszego profilu, aby być na bieżąco. Jeżeli ktoś konta na facebook’u nie ma, zachęcamy chociażby do odwiedzania naszego profilu. Relacje ze zbiórek, zdjęcia, filmy najszybciej znajdziecie właśnie tam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *