Koncert Kolęd i Wigilia 77MDH

Nadszedł świąteczny czas! Jak co roku spędziliśmy go bardzo intensywnie, zaczynając od świątecznych zbiórek kończąc na Wigilii w gronie naszej drużyny.
Nie mogło się także obejść bez  świątecznego koncertu kolęd i pastorałek dla naszych najbliższych :) W dniu 17 grudnia o godz. 17.00 zaprosiliśmy bliskich  do szkoły w Korytowie,  by zaprezentować im przygotowane przez nas kolędy oraz wiersze.  Nie zabrakło wykonań grupowych,  ale także sporo osób pokazało swój talent śpiewając solo :)  Wszystko dopełniały piękne wierszyki. Najważniejsze w tym wszystkim było to,  że świetnie się przy tym bawiliśmy, dając szczęście innym. Na twarzach gości można było zauważyć świąteczną radość.
W piątek 22 grudnia spotkaliśmy się wszyscy na drużynowej Wigilii w naszej harcówce.  Najpierw Chmura złożył całej naszej drużynie świąteczne życzenia, a później już wszyscy przystąpili do dzielenia się opłatkiem :) Można było wtedy usłyszeń wiele miłych słów i cennych wskazówek na przyszły rok. Następnie przyszła pora na smakowanie wigilijnych dań przygotowanych przez zastępy. Podsumowaliśmy wszystko co wydarzyło się w tym rok i omówiliśmy plan działania na rok 2018. Mamy nadzieję, że przyszyły rok będzie jeszcze lepszy i bardziej harcerski. Wiemy, że gdy będziemy się starać  i wytrwale dążyć do doskonalenia siebie oraz pielęgnować naszą harcerską przyjaźń to nie będzie dla nas rzeczy niemożliwych :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *