Letnie INO

0073Przyszła pora na kolejną Imprezę na orientacje :) Niedziela 5 czerwca była na nią idealnym terminem , już od samego rana dopisywała pogoda. Spotkaliśmy się o 10:30 na Skarpie , wszyscy w dobrych humorach :). Po meldowaniu przeszliśmy na miejsce Wielkanocne gdzie miał się odbyć bieg. Zapisaliśmy azymuty oraz czas w którym startujemy i czekaliśmy na swoją kolej. INO było bardzo przyjemne , składało się z  14 punktów. Zdarzały się punkty gdzie było trzeba się trochę powspinać na drzewa , lub punkty zwrotne. Nowe osoby miały okazję , by się pouczyć. Prawie wszyscy (z małymi wyjątkami ) przebiegli bieg bezbłędnie i to w bardzo dobrym czasie!  Już po około 10 minutach zjawiały się pierwsze osoby :) Gdy każdy już przybiegł rozpaliliśmy ognisko i upiekliśmy sobie kiełbaski. Nie mogliśmy się już doczekać wyników. Niedługo potem wszystko było jasne.

1 msc. 9,45min – Luby
2 msc. 13 min. – Wizjer
3 msc. 15. 57 min. – Wilku 

 

Jeszcze chwila rozmowy i odpoczynku we wspólnym gronie i pomału zbieraliśmy się do domu. To był naprawdę bardzo udany bieg. Z każdym kolejnym liczba osób , która przebiegła dobrze się powiększa :) Już nie możemy się doczekać kolejnego biegu na orientację.

Na zbiórce byli : Chmura , Wallson , Małysz , Hajdi , Wichura , Wilku , Grucha , Mocher , Szeryf ,  Wizjer , Drwal , Puma , Puchacz , Luby , Huragan , Gustlik , Grożen , Haski , Święty ,  Kakadu , Sir  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *