Strefa Muzyki 77MDH

Ubiegłołykendowy biwak pokazał, że drzemią w niektórych harcerzach naszej drużyny ogromne talenty muzyczne i wokalne :) Za gitarę chwyta i wie nawet jak ją trzymać Misiek, Zochan, Żmijka, Góral… oraz kilku Mammutów: Chmura, Małysz, Kanon, Hajdi czy Plejboj. Okiełznać harmonijkę ustną próbuje Rzułwik, zaś Małysz ujawnił pociąg do harmonii marszczonej lub jak kto woli akordeonu. Jako, że pojawiła się taka potrzeba… postanowiłem przygotować dla Was małą niespodziankę w postaci Strefy Muzyki 77MDH , czyli miejsca gdzie można posłuchać piosenki turystycznej , studenckiej czy poezji śpiewanej. W chwili obecnej Strefa Muzyki 77MDH zawiera ponad 100 utworów, które śpiewamy podczas ognisk, lub na rajdowych trasach. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły lub życzenia dotyczące dodania konkretnych utworów, proszę zostawić w komentarzu pod tym wpisem tytuł utworu i jego wykonawcę a ja postaram się coś pokombinować.

 

Obsługa playera w Strefie Muzyki jest banalnie prosta ;) Start, stop, przerzucanie o jeden utwór do tyłu i do przodu… można tez wybrać utwór bezpośrednio z playlisty. Ważnym prztyczkiem jest umiejscowiony pod playerem guzik „Open Window” – uruchamia on player w osobnym okienku, dzięki czemu można surfować po internecie z naszą Strefą Muzyki płynącą z głośników. Zapraszam do korzystania ;) Najłatwiejszy dostęp do Strefy Muzyki jest przez menu na stronie głównej… wystarczy kliknąć Niezbędnik 77MDH a następnie wybrać Strefę Muzyki.

[mp3_embed mp3_aligns="center" aps="yes" colors="#336439" nums="4" mp3wids="550" mp3highs="480" blog_plyrs="3" id="1" playlistfolder="mp3" shuffle="no" transparent="no" show="yes" pop_mp3="yes"]

18 thoughts on “Strefa Muzyki 77MDH

 1. Wykonawców ci nie napisze ;) i nie jestem pewien czy ich nie ma bo szybko przeleciałem
  zielony mundur
  bieszczady rock and roll
  Mazurski rejs

  1. Spoko, Misiek!
   Nagrałem jeszcze „Whisky” i „Nie zabieraj mi strun” :-)

   1. nie ma za co dziękować – po prostu wykonaliście kawał dobrej roboty :)

 2. fajna sprawa ta wasza strefa …możńa sobie posłuchać od tak…na lepszy humor:p pozdro
  nie przesłuchałem wszystkiego ale pewnie nie ma waszych ulubionych „Biały Miś” i ” Sto lat”:D

 3. wallson jesteś wielki już ogarnąłem 3 nowe piosenki:p smak jabłka – wiara, dom o zielonych wzgórzach nie wiedziałem że taki fajny zespół istnieje:p

 4. Dom o Zielonych Progach a nie wzgórzach ;) DoZP to zespół grający w ramach projektu „W Górach jest wszystko co kocham” http://www.wgorach.art.pl Praktycznie z całym zespołem znam się doskonale od lat dzięki wspólnemu wędrowaniu po górach.

  Jak znajdę „dom malowany” w dobrym wykonaniu to oczywiście wrzucę ;)

  Ja jestem ostatnio „na fazie” Saskia – Wędrują ludzie :)

 5. Rzułwiu… 92. Nijak – Ideały mówisz i masz ;)

  Część piosenek które byście chcieli niestety
  jest albo nienagrana, albo w jakości gdzie słuchanie
  można sobie darować ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *