Nowy rok harcerski – newsy

77 Mazowiecka Drużyna Harcerska - Obóz OKartowo 2013Obozem zakończyliśmy a zarazem rozpoczęliśmy nowy rok harcerski. Na progu nowego roku wypada wszystkim naszym harcerzom życzyć zapału do pracy i zdeterminowanego podążania w kierunku szczytu ideałów, jakim jest harcerski krzyż.

 

Rada drużyny zaplanowała na wczorajszym spotkaniu rozkład jazdy naszej drużyny na miesiąc wrzesień. Myślę, że nikt się nie będzie nudził, a frekwencja na zbiórkach będzie identyczna z frekwencją wyborczą na Kubie u towarzysza Fidela (dla niewtajemniczonych – blisko 100%). Wrzesień to przede wszystkim nabór do drużyny (15.09 oraz 22.09), ale również spływ kajakowy czy Rajd Szlakami Grupy AK Kampinos. Dokładne terminy zbiórek znajdziecie oczywiście w naszym kalendarzu.

 

Życie Żyrardowa - relacja z obozu 77MDHW najnowszym numerze Życia Żyrardowa (z wtorku 27.09.2013) można znaleźć relację ze wspólnego obozu 77MDH i 9WDH. Artykuł fajny (na pół strony), okraszony równie fajnymi zdjęciami naszej ekipy. Jeżeli ktoś ma ochotę przeżyć obóz raz jeszcze, to warto nabyć gazetę na pamiątkę.

 

Informujemy również, że niebawem powstanie w naszej drużynie kolejny zastęp. Wraz z wrześniowym naborem zacznie działać w 77MDH zastęp męski, oznaczony jako Zastęp II Orły. Pomysłodawcom/inicjatorom przedsięwzięcia życzymy sukcesów na nowej drodze życia :) Mamy nadzieję, że Zastęp V Niedźwiedzie, będzie miał już niebawem godnych rywali w naszej codziennej, harcerskiej rywalizacji.

One thought on “Nowy rok harcerski – newsy

  1. Już niebawem ruszamy z naborem do naszej drużyny. Szukamy głównie chłopaków z klas: V , VI i I Gim. Znasz takich? Skontaktuj się z nami: kontakt @ 77mdh.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *