Rajd Radziejewski się zbliża

77 Mazowiecka Drużyna Harcerska - Wodzu nad rozkazemJuż niedługo, bo 11.05.2012 (piątek) rozpocznie się Harcerski Rajd Radziejewski,  impreza organizowana przez 77 Mazowiecką Drużynę Harcerską . Po ponad 10 latach 77 Mazowiecka Drużyna Harcerska reaktywuje Rajd Radziejewski, który był wizytówką naszej drużyny. Ostatnia edycja Rajdu Radziejewskiego odbyła się w maju 1999 roku. Na pięknej brzozowej polanie w Lesie Radziejewskim spotkało się blisko stu harcerzy z Żyrardowa, Wiskitek, Międzyborowa, Jaktorowa i Grodziska Mazowieckiego. Pierwsze miejsce bezapelacyjnie zdobyła 1DHS Turwid (Hufiec Wiskitki) deklasując pozostałe ekipy.

Od ostatniej edycji Rajdu Radziejewskiego (1999 roku) minęło masę czasu… w drużynie nastąpiła zamiana pokoleń, nie ma też już z nami naszego nieodżałowanego drużynowego druha phm. Roberta Komonia „Wodza”. To On na obozie w 2010 roku rzucił pomysł, aby reaktywować rajd… niestety los nie pozwolił mu wcielić tych planów w życie. Jego pamięci ten rajd poświęcamy. Mamy przy tym okazję, że Rajd Radziejewski wejdzie na stałe do kalendarza 77 Mazowieckiej Drużyny Harcerskiej stając się okazją do wspólnego spotkania ludzi którzy Roberta Komonia „Wodza – Kobosa”  znali, lubili lub kochali.

Drużyny / Zastępy / Patrole / Reprezenatcje i „inne twory rajdowe” , którą chcą wziąć udział w Rajdzie Radziejewskim zapraszamy na rajdową stronę internetową: www.radziejewski.77mdh.pl Na stronie tej można znaleźć regulamin rajdu (będący jednocześnie rajdowym informatorem), oraz formularz zgłoszniowy. Zapraszamy również na rajdowy fanpage: https://www.facebook.com/rajd.radziejewski na którym będą się pojawiały najświeższe informacje.

 

Wszystkich harcerzy 77MDH „na emeryturze” , którzy chcą z nami usiąść przy rajdowym ognisku i powspominać Wodza oraz stare dobre czasy prosimy o kontakt: rajd@wordpress2068496.home.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *