Szrama 2016

Kulig Harcerski 77 MDHW niedzielę (24.01) warunki pogodowe tak nam sprzyjały , że postanowiliśmy zorganizować „szramę” , czyli drużynowy kulig :)

Spotkaliśmy się o 10:00 na skrzyżowaniu ulic Bema i Reymonta. Po przypięciu swojego sprzętu (sanek) do samochodu Pioruna omówieniu kilka słów odnośnie bezpieczeństwa w trakcie kuligu, samochód ruszył. Wskoczyliśmy na sanki i pojechaliśmy w stronę lasu. Bywały momenty , gdy jechaliśmy dość powoli , lecz nie zabrakło też takich gdzie poczuliśmy dreszczyk adrenaliny. Nie odbyło się zatem bez wzlotów i upadków :). Na szczęście nie zakończonych większymi urazami. Kto spadł w czasie jazdy musiał się także troszkę nabiegać , by wrócić z powrotem na swoje miejsce jazdy :). Zorganizowaliśmy sobie też krótki odpoczynek , gdzie rozpaliliśmy ognisko , ogrzaliśmy się i pozjeżdżaliśmy z górki. Potem już tylko droga powrotna w której można było usłyszeć okrzyki radości i tego , żeby szrama jeszcze się nie kończyła. To była tak świetna zabawa , że nikt nie chciał wracać  do domu. Kto wie może jeszcze nadarzy się okazja , żeby to powtórzyć :). Bardzo na to liczymy.

 

Na szramie byli : Chmura , Wallson , Hajdi , Kanon , Piorun , Pestka , Wichura , Wilku , Grucha , Niko , Demon , Bila , Szycha , Haski , Gustlik , Wizjer , Drwal , Święty , Sir , Puma

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *