The Best of Szklana Huta 2015

Obóz Szklana Huta 2015 - 77 Mazowiecka Drużyna Harcerska
Obóz Szklana Huta 2015 – 77 MDH

Obóz drużyny to moment wyjątkowy… 24 godziny na dobę jesteśmy ze sobą, a do tego czas spędzamy bardzo intensywnie. W tym czasie dzieje się wiele, bardzo często śmiesznych rzeczy ;) Jak zapamiętaliście Obóz Szklana Huta 2015??? Weźcie udział w obozowej ankiecie i spróbujcie wybrać nasze najlepsze akcje, wpadki oraz żarty. Wystarczy zaznaczyć maksymalnie 5 opcji a następnie kliknąć “Głosuj”. W komentarzu pod panelem do głosowania możecie w kilku słowach uzasadnić swój wybór, ew. zaproponować inne ciekawe zdarzenia ;) Zapraszamy!

 

[poll id=”12″]

4 thoughts on “The Best of Szklana Huta 2015

  1. Dla mnie bezapelacyjnie wygrywa Boguś Bus.Uwielbiam sprawiać ludziom przyjemność. Uśmiechnięte ryłki pasażerów busa – bezcenne. Po drugiej stronie,jako antyfajne – to Drwal bez młodzika – sorry nie ogarniam tego. Ogólnie obóz wg mnie bardzo fajny,chociaż to nie ja, a Wy powinniście to oceniać. Dziękuję Wam wszystkim za stworzenie fantastycznej atmosfery. Jeśli 77-ma bedzie nadal podążać w tym kierunku, to będziemy się przybliżać do najlepszych lat jej działalności (1984-1987). Serdeczne podziękowania dla Mammutów, bez których to wszystko nie byłoby możliwe. Gratuluję “krzyżowcom”, tropicielkom, ochotniczkom i młodzikom. Od września wracamy do ciężkiej, harcerskiej pracy. Razem możemy przenosić góry! Czarny!

    1. Młodzi uczestnicy obozu mogą sobie nie zdawać sprawy bo nie mają punkt odniesienia… jest to jednak jeden z najlepszych obozów jakie pamiętam. Może obóz z 1998 w Zbicznie, może jeszcze obóz wędrowny z 2011… trzeba jednak przyznać że w tym roku było genialnie.

      Niech Wam tylko nie zabraknie wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i doświadczenia. Mamy już w tej chwili naprawde fajną ekipę z bardzo mocnym trzonem w postaci młodzików i ochotniczek. We wrześniu do boju!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *