Wigilia w gronie 77MDH

Jak co roku staramy się uczcić Świętą we wspólnym gronie. Tym razem spotkaliśmy się 23 grudnia o godz. 17.00 pod wiaduktem obwodnicy. Zjawiliśmy się tam wszyscy wraz z przygotowanymi przez nas potrawami. Zapakowaliśmy się do Lublina i pojechaliśmy w głąb lasu. Odłożyliśmy rzeczy i zabraliśmy się do zbierania drewna na ognisko.

Gdy ognisko było już gotowe ustawiliśmy się w kręgu, Chmura rozdał nam opłatek i przystąpiliśmy do składania sobie nawzajem życzeń. Była to chwila gdzie mogliśmy życzyć swoim przyjaciołom wszystkiego dobrego na drodze harcerskiej, a także usłyszeć od innych kilka ,,ciepłych” słów. Po złożeniu życzeń przyszedł czas na degustacje! Najpierw zupka grzybowa w wykonaniu Zastępu V, potem Mamucie pierogi, dobra rybka na chlebku Żbików, na deserek ciasta Orłów i do  tego wszystkiego Lisi kompot do popicia :)

Dla jednej z druhen czekała tego dnia niespodzianka,  Igła dostała barwy drużyny! Gdy już wszyscy się najedli (i o mało co nie pękli ) jeszcze chwilę spędziliśmy wspólnie rozmawiając,  śmiejąc się ,  podsumowując ten rok i planując następny. Było już późno więc zaczęliśmy  zbierać się pomału  do powrotu. Wskoczyliśmy do Lublina i wspólnie śpiewając kolędy pojechaliśmy do domu. Dobry humor nigdy nas nie opuszcza! W tym roku udało nam się bardzo dużo zrobić i świetnie go razem przeżyć. Mamy nadzieję, że rok 2017 będzie dla nas równie udany,  jak ten właśnie się kończący. 

Na Wigilii  byli: Chmura, Bzyku, Wallson, Małysz, Kanon, Pestka, Ałycza, Bojka, Wilku, Wichura, Mocher, Gruszka, Igła, Szóstka, Beza, Szycha, Haski, Wąski, Gustlik, Panda, Huragan, Puchacz, Kakadu, Sir, Rogu, Mały

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *