Wiosenne Czarowanie – koncert

Wiosenne Czarowanie - 77 Mazowiecka Drużyna Harcerska
Wiosenne Czarowanie – 77 Mazowiecka Drużyna Harcerska
Wiosenne Czarowanie zawita do Jaktorowa! Z tego wspaniałego i malowniczego miejsca (znanego z obrazów Józefa Chełmońskiego), dzięki transmisji online popłynie do Was duża porcja dobrej muzyki. Już w sobotę 10.10.2020 od godziny 17.00 podczas wyjątkowego koncertu będzie można usłyszeć:
 
– Zastęp I Lisy z 77 Mazowieckiej Drużyny Harcerskiej. 
 
– Harcerski Klub Muzyczny „Szekla” z Grodziska Mazowieckiego.
 
– Zespół Z Tylu Chmur – współorganizator tego koncertu, zespół bardzo dobrze znany widzom Wiosennego Czarowania, laureaci wielu nagród na festiwalach piosenki turystycznej: Yapie, Kropce, Bazunie, Danielce, czy Polanie. Z Tylu Chmur to wymierający gatunek zespołu, gdzie muzykuje cała rodzina: Chmura (ojciec) – gitara + vocal + harmonijka, Wichura (córka) – vocal , Huragan (syn) – perkusjonalia + vocal, czasem Katyusha (mama) – vocal. Po godzinach harcerze 77 Mazowieckiej Drużyny Harcerskiej.
 
– Martyna Ordak, laureatka nagrody im. Michała Jankowskiego w 2018 roku oraz Grand Prix X Festiwalu Wiosenne Czarowanie w 2019 roku. Dziewczyna z gitarrrą.
 
– Trio Ola Kazimierczyk & Sergiusz „Sero” Stańczuk & Paweł „Basman” Jędrzejewski. Wymienione trzy osoby to dinozaury sceny piosenki turystycznej. Dawniej byli to członkowie tworzący zespół Zgórmysny, który wypromował takie hity jak „Pod Słońce” , „Jak okiem sięgnąć” czy „Złotym Szlakiem”. Koncert ten będzie ich pierwszym spotkaniem na scenie od wielu wielu lat. Ola to bezsprzecznie chyba jeden z najlepszych i najsilniejszych wokali jakie pojawiły się kiedykolwiek na scenie piosenki turystycznej i poezji śpiewanej. Sergiusz to klasyczny przykład barda, który czasem angażuje się w projekty zespołowe. Dodatkowo jest chyba jednym z najlepszych w Polsce lutników i producentów gitar na zamówienie (Sega Guitars). Paweł to niesamowicie utalentowany operator basu, którego na scenie można także zobaczyć z zespołami Nic Wielkiego oraz Krążek.
 
Koncert w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego. Organizatorami koncertu są: Wiosenne Czarowanie, Hufiec ZHP Legionowo, Hufiec ZHP Jaktorów, 77 Mazowiecka Drużyna Harcerska

One thought on “Wiosenne Czarowanie – koncert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *