Zmiana Warty w Radiu Pryzmat

Mam niesamowitą przyjemność poinformować o istnieniu jedynej takiej audycji radiowej o… harcerstwie! Program Zmiana Warty jest emitowany w każdy wtorek o godzinie 20:00 na antenie internetowego Radia „Pryzmat” www.radiopryzmat.pl Nigdy wcześniej informacje o bieżących wydarzeniach, propozycje metodyczne czy ciekawostki harcerskie nie były tak łatwo dostępne! Przecież i tak wszyscy korzystamy z internetu… Przesyłam fragment jednej z naszych zeszłorocznych audycji – o ratownictwie w ZHP.

Jeżeli macie swoje propozycje tematów, które warto poruszyć podczas audycji lub wiecie o jednostkach i osobach, które warto zaprezentować całej harcerskiej Polsce – piszcie na zmiana.warty@gmail.com . Chociaż program nagrywany jest w Krakowie, nie ma dla nas żadnych przeszkód, żeby nagrać audycję przez telefon (tak jak to już robiliśmy z Warszawą czy okolicami Gdańska). To jest audycja o Was, dla Was i przede wszystkim z Wami! Czekamy ;)

Nasze radio chce również promować naszych słuchaczy i współpracowników, dlatego proponujemy Wam wymianę logo i umieszczenie go na głównej stronie naszego radia. Wystarczy się skontaktować z nami mailowo i przesłać logo. Nasze wysyłam w załączniku. Nasze poczynania możecie śledzić na www.zmianawarty.blog.pl

Słuchaj Radia Pryzmat za pomocą Winamp’a

Łączę harcerskie pozdrowienie,
CZUWAJ!

phm. Patrycja Gołębiowska
członek redakcji programu Zmiana Warty
Radio Pryzmat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *