Zmiana Warty w Radiu Pryzmat

Mam niesamowitą przyjemność poinformować o istnieniu jedynej takiej audycji radiowej o… harcerstwie! Program Zmiana Warty jest emitowany w każdy wtorek o godzinie 20:00 na antenie internetowego Radia “Pryzmat” www.radiopryzmat.pl Nigdy wcześniej informacje o bieżących wydarzeniach, propozycje metodyczne czy ciekawostki harcerskie nie były tak łatwo dostępne! Przecież i tak wszyscy korzystamy z internetu… Przesyłam fragment jednej z naszych zeszłorocznych audycji – o ratownictwie w ZHP.

Jeżeli macie swoje propozycje tematów, które warto poruszyć podczas audycji lub wiecie o jednostkach i osobach, które warto zaprezentować całej harcerskiej Polsce – piszcie na zmiana.warty@gmail.com . Chociaż program nagrywany jest w Krakowie, nie ma dla nas żadnych przeszkód, żeby nagrać audycję przez telefon (tak jak to już robiliśmy z Warszawą czy okolicami Gdańska). To jest audycja o Was, dla Was i przede wszystkim z Wami! Czekamy ;)

Nasze radio chce również promować naszych słuchaczy i współpracowników, dlatego proponujemy Wam wymianę logo i umieszczenie go na głównej stronie naszego radia. Wystarczy się skontaktować z nami mailowo i przesłać logo. Nasze wysyłam w załączniku. Nasze poczynania możecie śledzić na www.zmianawarty.blog.pl

Słuchaj Radia Pryzmat za pomocą Winamp’a

Łączę harcerskie pozdrowienie,
CZUWAJ!

phm. Patrycja Gołębiowska
członek redakcji programu Zmiana Warty
Radio Pryzmat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *